Listy do M. 2

Listy do M. 2 – online na Video Penny

2015  |  Polska  |  Oryginalny PL  |  99 min   |  od 12 lat  |  hd-1080p-Video-Penny

„Listy do M. 2” to komediowy hit, który podbił serca Polaków. Druga część filmu w ekspresowym tempie przyciągnęła 3 miliony widzów! W „Listach do M. 2” jest wszystko to, co zachwycało w poprzedniej części – plejada gwiazd, realizacja na światowym poziomie, rewelacyjny humor, poruszające momenty i przebojowa muzyka.

Listy do M. 2 - online na Video Penny za darmo - PREMIERA - cały film

„Listy do M 2”, czyli kilka niezwykłych opowieści o zwykłych ludziach, którym w świąteczny dzień przydarzają się małe cuda. Przewrotny los sprawia, że zapracowani bohaterowie zatrzymają się na chwilę, by sprawdzić czy to właśnie uczucie jest najlepszym prezentem świątecznym. Bohaterowie „Listów do M 2” odkryją siłę przyjaźni, miłości, nadziei i przebaczenia w najpiękniejszej komedii tego roku.

Od tego, co się wydarzyło w „Listach do M.” minęły cztery lata i wszyscy bohaterowie uczestniczą w przygotowaniach do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia małej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym superbohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.

Bohaterowie „Listów do M. 2” w reżyserii Macieja Dejczera będą rozśmieszać, wzruszać, inspirować widzów do tego, by uwierzyli, że w święta wszystko jest możliwe i że to właśnie miłość jest najlepszym prezentem pod choinkę.

Rok produkcji: 2015

Kraj produkcji: Polska  |  Oryginalny PL   |  hd-1080p-Video-Penny

Czas trwania: 99 min

Kategoria: od 12 lat

Gatunek: Komedia romantyczna

Reżyseria: Maciej Dejczer

Obsada: Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Roma Gąsiorowska, Paweł Małaszyński, Agnieszka Wagner, Julia Wróblewska, Marcin Perchuć, Maciej Zakościelny, Tomasz Karolak, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Listy do M. 2 – online na Video Penny za darmo – PREMIERA – cały film

Zaloguj się aby dodać komentarz lub


Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.
Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.