Projekt Lady – S01E01 – Sezon 1, Odcinek 1

Projekt Lady – Sezon 1, Odcinek 1 – Video Penny – Seriale online za darmo

Dwanaście niegrzecznych dziewcząt trafia do eksperymentalnej szkoły w Pałacu w Radziejowicach. Ich edukacją zajmą się wykwalifikowani specjaliści pod wodzą dwóch mentorek: Tatiany Mindewicz-Puacz oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej.  Przejdą szkolenia, zdobędą nowe umiejętności i poznają zupełnie nowe sfery życia. Wszystko po to, by stały się pełnymi klasy oraz pewnymi siebie kobietami. Jednak szansę na główną wygraną ma tylko jedna z nich. Po cotygodniowych eliminacjach, jedna z trzech finalistek otrzyma trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii.  Przez trudy tego eksperymentu pomoże im przejść prowadząca program – Małgorzata Rozenek.

Kandydatki na damy przyjeżdżają do Pałacu w Radziejowicach. Tutaj przez kolejne dziewięć tygodni przechodzą prawdziwe metamorfozy – nie tylko wizualne. Specjaliści dbają o ich rozwój i zmianę postawy życiowej. Już w pierwszym zderzeniu tych dwóch światów potężnie zaiskrzy.  Dziewczęta przejdą najśmielsze oczekiwania mentorek. Stroje budzące mnóstwo wątpliwości, zbyt mocne makijaże, niewybredne słownictwo, wzbogacone łaciną podwórkową i kompletny brak pokory. Wszystko razem tworzy wybuchową mieszankę i od razu widać, że zmiany nie przyjdą łatwo…

Wśród uczestniczek znalazły się prawdziwe przedstawicielki ciemnej strony mocy, których styl bycia zadziwia, bulwersuje, a czasem wręcz przeraża. Uwielbiająca wyzywający makijaż oraz dyskoteki Iza to wieczny temat plotek na wsi. Tancerka klubowa Patrycja wciąż jest głodna pożądających męskich spojrzeń, więc więcej odkrywa niż zakrywa. Chłopczyca Andżelika stroni od kobiecości. Lubująca się w garderobie z sex-shopu druga Patrycja, rozpoczyna każdy dzień o godzinie 15:00 i spędza życie wyłącznie na imprezach oraz dbaniu o urodę. Agnieszka ma na swoim koncie pobyt  w więzieniu, a Roksana wielokrotnie uciekała z domu i nie stroniła od narkotyków. Dziewczyny nie odmawiają napojów procentowych i innych używek oraz nie przepuszczą żadnej okazji do dobrej zabawy.  Doborowe towarzystwo, czyż nie? A to tylko połowa nietuzinkowych osobowości, które zamieszkają w Radziejowicach… Jaką motywację do zmian znajdą dla nich mentorki? I przede wszystkim, jak na ich propozycje zareagują uczestniczki? Pierwsza noc, pierwsze śniadanie oraz pierwsze zajęcia już dadzą obraz tej nieustającej walki oraz uświadomią, że sztab „Projektu Lady” czeka praca u podstaw. Jakie kroki będą musiały poczynić już na samym początku?

Projekt Lady - Sezon 1, Odcinek 1 – Video Penny – Seriale online za darmo

Premiera: poniedziałek 27.06.2016 TVN, godz. 20:55

O programie:

Wyzywające, zbuntowane, bezczelne, lubiące ostro się zabawić. To na pewno nie są panienki z dobrych domów. Ale to nie znaczy, że nie można ich przemienić w prawdziwe damy. Tak przynajmniej zakłada „Projekt Lady”. Zgłosiło się do niego 12 dziewczyn, które zadeklarowały chęć poprawy swojego zachowania. Czy zerwanie ze starym życiem i nawykami jest możliwe? Na pewno nie jest łatwe…

„Projekt Lady” to zderzenie odmiennych światów. Po jednej stronie, reprezentowanej przez bohaterki programu, królują: brak manier, imprezowanie, konflikty z otoczeniem oraz specyficzne pojmowanie kobiecości. Po drugiej – ułożona, stonowana i pełna jasnych zasad rzeczywistość. Gdy staną naprzeciw siebie, wybucha istna wojna. 12 zagubionych dziewczyn ma szansę zmienić swoje życie. Pod czujnym i krytycznym okiem doświadczonych mentorek oraz ekspertów z różnych dziedzin będą miały szansę wkroczyć w życie w zupełnie innym stylu. Podczas tej wyjątkowej drogi towarzyszyć im będzie Małgorzata Rozenek, która wesprze je w ciężkich chwilach, doda otuchy, zmotywuje do walki o własne marzenia.

Uczestniczki programu zamieszkają na kilka tygodni w pięknym Pałacu w Radziejowicach. Wszechobecne kamery będą je obserwowały 24 godziny na dobę. Pobyt w wymagającej szkole dla przyszłych dam okaże się pełen niespodzianek. W wypełnionym po brzegi planie zajęć znajdą się między innymi lekcje stylu, savoir-vivre’u, autoprezentacji, zajęcia z dress code’u, etykiety biznesowej, rysunku, gotowania czy jazdy konnej. Dziewczęta wszystkiego będą uczyć się pod okiem dwóch mentorek. Pierwsza z nich to dr Irena Kamińska – Radomska – wykładowca, adiunkt i trener etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego i sztuki wystąpień publicznych, certyfikowana z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety w Waszyngtonie, autorka książek i licznych artykułów. Drugą mentorką jest Tatiana Mindewicz – Puacz – doradca i trener w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, trener rozwoju osobistego, dyplomowana psychoterapeutka z nurtu tzw. integracyjnego, certyfikowany coach ICC, a także ekspert ds. kampanii społecznych i programów CSR. Bezpośrednią, codzienną pracą nad bohaterkami zajmą się także wyspecjalizowani fachowcy – nauczyciele z „twardym charakterem”. W każdym odcinku co najmniej jedna z dziewcząt opuści Pałac w Radziejowicach, a trzy z nich zmierzą się w wielkim uroczystym finale. Ta, która sprosta wyzwaniom oraz poczyni największe postępy, otrzyma wyjątkową nagrodę – opracowany i sfinansowany indywidualny tok rozwoju i dalszej edukacji.

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Poćwierkaj na Twiterze! lub dołącz do Kręgów

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Video.Penny.ie na e-mail

Projekt Lady – Sezon 1

Kuchenne Rewolucje S13E02

8.5/10

Zaloguj się aby dodać komentarz lub


Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.
Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.