Projekt Lady – S01E05 – Sezon 1, Odcinek 5

Projekt Lady – Sezon 1, Odcinek 5 – Video Penny – Seriale online za darmo

Mężczyźni odgrywają w ich życiu ogromna role. Jakie doświadczenia z płcią przeciwną mają uczestniczki „Projektu Lady“? Kogo szukają, kogo nie chcą? Najważniejsze w tych relacjach jest jednak to, by dokonały właściwego wyboru.

Obcowanie ze sztuką miało miejsce już w poprzednim odcinku, gdy dziewczęta wybrały się do teatru. Tym razem odkryją inne jej oblicze. Kto by się spodziewał, że zajęcia z rysunku wzbudza tak wielkie emocje? Nie wszystkie uczestniczki będą pamiętały jak zachowują się damy… W końcu brak mężczyzn w ich codziennym życiu w murach szkoły, może dać o sobie znać. Wypieki na twarzy, zakłopotanie, a z drugiej strony niewybredne dowcipy i mało przyzwoite komentarze. Co udało się w tej nietypowej dla uczestniczek sytuacji narysować?

Lekcja tańca wywoła u dziewczyn ogromną radość. Nie dość, że naucza się walca angielskiego, to jeszcze towarzyszyć im będą przystojni tancerze.

Ostatnim sprawdzianem, ale też wielką przyjemnością będzie prezentacja tanecznych umiejętności, nabytych w minionym tygodniu. Dziewczęta poczują się jak prawdziwe księżniczki. Która z dziewcząt zostanie królowa balu „Projektu Lady”? A której przygoda w Pałacu w Radziejowicach zakończy się  na tym etapie?

Projekt Lady - Sezon 1, Odcinek 5 – Video Penny – Seriale online za darmo

 

Premiera: poniedziałek 25.07.2016 TVN, godz. 20:55

O programie:

Wyzywające, zbuntowane, bezczelne, lubiące ostro się zabawić. To na pewno nie są panienki z dobrych domów. Ale to nie znaczy, że nie można ich przemienić w prawdziwe damy. Tak przynajmniej zakłada „Projekt Lady”. Zgłosiło się do niego 12 dziewczyn, które zadeklarowały chęć poprawy swojego zachowania. Czy zerwanie ze starym życiem i nawykami jest możliwe? Na pewno nie jest łatwe…

„Projekt Lady” to zderzenie odmiennych światów. Po jednej stronie, reprezentowanej przez bohaterki programu, królują: brak manier, imprezowanie, konflikty z otoczeniem oraz specyficzne pojmowanie kobiecości. Po drugiej – ułożona, stonowana i pełna jasnych zasad rzeczywistość. Gdy staną naprzeciw siebie, wybucha istna wojna. 12 zagubionych dziewczyn ma szansę zmienić swoje życie. Pod czujnym i krytycznym okiem doświadczonych mentorek oraz ekspertów z różnych dziedzin będą miały szansę wkroczyć w życie w zupełnie innym stylu. Podczas tej wyjątkowej drogi towarzyszyć im będzie Małgorzata Rozenek, która wesprze je w ciężkich chwilach, doda otuchy, zmotywuje do walki o własne marzenia.

Uczestniczki programu zamieszkają na kilka tygodni w pięknym Pałacu w Radziejowicach. Wszechobecne kamery będą je obserwowały 24 godziny na dobę. Pobyt w wymagającej szkole dla przyszłych dam okaże się pełen niespodzianek. W wypełnionym po brzegi planie zajęć znajdą się między innymi lekcje stylu, savoir-vivre’u, autoprezentacji, zajęcia z dress code’u, etykiety biznesowej, rysunku, gotowania czy jazdy konnej. Dziewczęta wszystkiego będą uczyć się pod okiem dwóch mentorek. Pierwsza z nich to dr Irena Kamińska – Radomska – wykładowca, adiunkt i trener etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego i sztuki wystąpień publicznych, certyfikowana z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety w Waszyngtonie, autorka książek i licznych artykułów. Drugą mentorką jest Tatiana Mindewicz – Puacz – doradca i trener w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, trener rozwoju osobistego, dyplomowana psychoterapeutka z nurtu tzw. integracyjnego, certyfikowany coach ICC, a także ekspert ds. kampanii społecznych i programów CSR. Bezpośrednią, codzienną pracą nad bohaterkami zajmą się także wyspecjalizowani fachowcy – nauczyciele z „twardym charakterem”. W każdym odcinku co najmniej jedna z dziewcząt opuści Pałac w Radziejowicach, a trzy z nich zmierzą się w wielkim uroczystym finale. Ta, która sprosta wyzwaniom oraz poczyni największe postępy, otrzyma wyjątkową nagrodę – opracowany i sfinansowany indywidualny tok rozwoju i dalszej edukacji.

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Poćwierkaj na Twiterze! lub dołącz do Kręgów

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Video.Penny.ie na e-mail

Projekt Lady – Sezon 1

Zaloguj się aby dodać komentarz lub


Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.
Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.