Projekt Lady – S01E06 – Sezon 1, Odcinek 6

Projekt Lady – Sezon 1, Odcinek 6 – Video Penny – Seriale online za darmo

W Pałacu w Radziejowicach zawitają bliscy uczestniczek. To szczególne chwile, zważywszy na fakt, że dziewczęta już od 6 tygodni nie miały możliwości spotkania z nimi. Mnóstwo emocji, ale też stresu, będzie im towarzyszyło w tym wyjątkowym dniu. Tym bardziej, że przyjęciem gości zajmą się same. Jak wypadnie wieczór przygotowany przez kandydatki na przyszłe damy?

Mentorki zadbają o to, by nabyły one podstawowe umiejętności, potrzebne do zorganizowania przyjęcia dla rodzin. Ceniony na świecie kucharz – Mikołaj Rey – zaprosi je na warsztaty. Nauka pod okiem mistrza bardzo przypadnie uczestniczkom do gustu. I choć wśród nich są takie, które nigdy nie założyły fartucha i nie ugotowały nic w swoim życiu, praca z Mikołajem zainspiruje je do zgłębiania tej sztuki. Próbna kolacja, którą przygotują dla Małgosi i mentorek, nie przebiegnie jednak perfekcyjnie.

Wizyta bliskich to doskonała okazja by porozmawiać o relacjach z nimi. A przede wszystkim o stosunkach z najważniejszymi osobami w życiu dziewcząt, czyli rodzicami. Podczas warsztatów Tatiana znów dotknie bardzo czułych punktów. Każda z dziewcząt napisze do nich list. Weekendowy ojciec, problem alkoholowy w rodzinie, brak czasu lub zaufania ze strony najbliższych – to tylko część bolączek i traum, z którymi borykają się uczestniczki „Projektu Lady”.

Po zrzuceniu z siebie wszystkich gryzących problemów, dziewczęta zajmą się organizacją wyjątkowego dla nich wieczoru. W przygotowania wielkiego wspólnego stołu, za którym wszyscy zasiądą, wkradnie się chaos. Część uczestniczek będzie chciała forsować swoje kontrowersyjne pomysły, co spotka się ze sprzeciwem pozostałych z nich. Która z dziewcząt zaangażuje się najbardziej? A dla której z nich taka dbałość o szczegóły nie będzie miała najmniejszego znaczenia i wywoła niechęć do współpracy? Oczywiście nie obejdzie się bez ostrej wymiany zdań…

Podczas pracy w kuchni przywództwo obejmie wyznaczona przez mentorki uczestniczka. To test dla dziewczyny, której brakuje pewności siebie, a szybkie i samodzielne podejmowanie decyzji oraz wychodzenie przed szereg nie leży w jej naturze. Czy będzie potrafiła pokierować grupą indywidualistek? Jak uda się kolacja dla najbliższych?

Na finał – długo wyczekiwany moment, czyli wspólna kolacja z rodzinami. Łzy wzruszenia, szczere rozmowy, okazje do zwierzeń, wyrzucenia swoich żali, to obfitujące w emocje chwile spędzone z dawno niewidzianymi ukochanymi osobami. Chcąc jak najlepiej wypaść oraz udowodnić, jak duże zmiany w nich zaszły przez ostatnie tygodnie, dziewczęta podczas krótkiej kolacji będą starały się przekazać jak najwięcej wiedzy swoim bliskim. Czy brak stosownych manier gości może być powodem do zakłopotania ze strony gospodyń wieczoru? I czy bezustanna edukacja nie odbierze przypadkiem niektórym apetytu? Jak zakończy się wizyta rodzin uczestniczek w Pałacu w Radziejowicach? Jakie wrażenie zrobią na rodzicach odmienione córki?

Projekt Lady - Sezon 1, Odcinek 6 – Video Penny – Seriale online za darmo

 

Premiera: poniedziałek 1.08.2016 TVN, godz. 20:55

O programie:

Wyzywające, zbuntowane, bezczelne, lubiące ostro się zabawić. To na pewno nie są panienki z dobrych domów. Ale to nie znaczy, że nie można ich przemienić w prawdziwe damy. Tak przynajmniej zakłada „Projekt Lady”. Zgłosiło się do niego 12 dziewczyn, które zadeklarowały chęć poprawy swojego zachowania. Czy zerwanie ze starym życiem i nawykami jest możliwe? Na pewno nie jest łatwe…

„Projekt Lady” to zderzenie odmiennych światów. Po jednej stronie, reprezentowanej przez bohaterki programu, królują: brak manier, imprezowanie, konflikty z otoczeniem oraz specyficzne pojmowanie kobiecości. Po drugiej – ułożona, stonowana i pełna jasnych zasad rzeczywistość. Gdy staną naprzeciw siebie, wybucha istna wojna. 12 zagubionych dziewczyn ma szansę zmienić swoje życie. Pod czujnym i krytycznym okiem doświadczonych mentorek oraz ekspertów z różnych dziedzin będą miały szansę wkroczyć w życie w zupełnie innym stylu. Podczas tej wyjątkowej drogi towarzyszyć im będzie Małgorzata Rozenek, która wesprze je w ciężkich chwilach, doda otuchy, zmotywuje do walki o własne marzenia.

Uczestniczki programu zamieszkają na kilka tygodni w pięknym Pałacu w Radziejowicach. Wszechobecne kamery będą je obserwowały 24 godziny na dobę. Pobyt w wymagającej szkole dla przyszłych dam okaże się pełen niespodzianek. W wypełnionym po brzegi planie zajęć znajdą się między innymi lekcje stylu, savoir-vivre’u, autoprezentacji, zajęcia z dress code’u, etykiety biznesowej, rysunku, gotowania czy jazdy konnej. Dziewczęta wszystkiego będą uczyć się pod okiem dwóch mentorek. Pierwsza z nich to dr Irena Kamińska – Radomska – wykładowca, adiunkt i trener etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego i sztuki wystąpień publicznych, certyfikowana z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety w Waszyngtonie, autorka książek i licznych artykułów. Drugą mentorką jest Tatiana Mindewicz – Puacz – doradca i trener w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, trener rozwoju osobistego, dyplomowana psychoterapeutka z nurtu tzw. integracyjnego, certyfikowany coach ICC, a także ekspert ds. kampanii społecznych i programów CSR. Bezpośrednią, codzienną pracą nad bohaterkami zajmą się także wyspecjalizowani fachowcy – nauczyciele z „twardym charakterem”. W każdym odcinku co najmniej jedna z dziewcząt opuści Pałac w Radziejowicach, a trzy z nich zmierzą się w wielkim uroczystym finale. Ta, która sprosta wyzwaniom oraz poczyni największe postępy, otrzyma wyjątkową nagrodę – opracowany i sfinansowany indywidualny tok rozwoju i dalszej edukacji.

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Poćwierkaj na Twiterze! lub dołącz do Kręgów

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Video.Penny.ie na e-mail

Projekt Lady – Sezon 1

Zaloguj się aby dodać komentarz lub


Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.
Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.