Projekt Lady – S01E07 – Sezon 1, Odcinek 7

Projekt Lady – Sezon 1, Odcinek 7 – Video Penny – Seriale online za darmo

Kandydatki na damy zawalczą o wymarzoną pracę. Umiejętność autoprezentacji, pewność siebie oraz odnalezienie swoich mocnych stron – to podstawy do tego, by wyruszyć do walki o swoje marzenia. Ta droga nie będzie jednak usłana różami. Zwłaszcza, że dla uczestniczek „Projektu Lady” takie wyzwania życiowe to zupełna nowość.

Czas przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Zajęcia poprowadzi mentorka dr Irena Kamińska-Radomska. Ogrom szczegółów, na które trzeba zwrócić uwagę podczas takiego spotkania, przerazi uczestniczki. Okaże się, że każdy element jest ważny i rzutuje na postrzeganie osoby starającej się o pracę. Jednak nasze bohaterki nie poddadzą się tak łatwo i wszystkie instrukcje będą powtarzać aż do skutku.

Po nauce, pora na weryfikację nabytych umiejętności i wcielenie wiedzy w życie. To doskonały test na radzenie sobie ze stresem. Prawdziwa rozmowa rekrutacyjna wywoła nieprzewidziane u dziewcząt reakcje. Nic dziwnego, gdyż dla każdej z nich jest to pierwsze tego typu przeżycie. A czeka je skok na głęboką wodę, czyli spotkanie z profesjonalistką z najwyższej półki. Staną naprzeciw psychologa, trenera i profesjonalnego coacha – Iwony Firmanty, przeprowadzającej procesy rekrutacyjne dla czołówki polskiego biznesu. Świadomość tak poważnego zadania w ich życiu oraz możliwości, jakie mogą się przed nimi otworzyć, nakręcą spiralę strachu. Która z nich zrobi najlepsze wrażenie i wykorzysta daną jej szansę?

Po rozmowach kwalifikacyjnych i ocenie predyspozycji, uczestniczki podejmą pracę. Dobrane w pary dziewczęta zostaną przydzielone na jednodniowe staże do trzech różnych warszawskich korporacji: agencji nieruchomości, firmy wyposażającej strefy spa i wellness oraz producenta żaluzji. Którym z uczestniczek wyznaczone zadania nie przypadną do gustu? Kto wykaże duże zaangażowanie, a kto bardzo szybko się zniechęci? Niektóre z nich wdadzą się nawet w konflikt ze swoimi pracodawcami. Część otrzyma pochwały, a część z nich usłyszy uwagi, które je zirytują. Będą też dziewczęta, dla których ten pełen niespodzianek dzień zakończy się płaczem i wielkim rozczarowaniem. Na finał szykuje się duża awantura podczas kolacji. W tę kłótnię będzie musiała interweniować Małgorzata Rozenek…

Jak wypadnie zderzenie uczestniczek z realnym światem? Kto zachowa zimną krew, a kogo poniosą niekontrolowane emocje? Która z dziewcząt opuści „Projekt Lady”? Na pozostające w programie uczestniczki czeka wielka niespodzianka. Tym razem muszą spakować większe walizki! Ale miejsce docelowe dłuższej podróży, póki co pozostanie tajemnicą.

Projekt Lady - Sezon 1, Odcinek 7 – Video Penny – Seriale online za darmo

Premiera: poniedziałek 8.08.2016 TVN, godz. 20:55

O programie:

Wyzywające, zbuntowane, bezczelne, lubiące ostro się zabawić. To na pewno nie są panienki z dobrych domów. Ale to nie znaczy, że nie można ich przemienić w prawdziwe damy. Tak przynajmniej zakłada „Projekt Lady”. Zgłosiło się do niego 12 dziewczyn, które zadeklarowały chęć poprawy swojego zachowania. Czy zerwanie ze starym życiem i nawykami jest możliwe? Na pewno nie jest łatwe…

„Projekt Lady” to zderzenie odmiennych światów. Po jednej stronie, reprezentowanej przez bohaterki programu, królują: brak manier, imprezowanie, konflikty z otoczeniem oraz specyficzne pojmowanie kobiecości. Po drugiej – ułożona, stonowana i pełna jasnych zasad rzeczywistość. Gdy staną naprzeciw siebie, wybucha istna wojna. 12 zagubionych dziewczyn ma szansę zmienić swoje życie. Pod czujnym i krytycznym okiem doświadczonych mentorek oraz ekspertów z różnych dziedzin będą miały szansę wkroczyć w życie w zupełnie innym stylu. Podczas tej wyjątkowej drogi towarzyszyć im będzie Małgorzata Rozenek, która wesprze je w ciężkich chwilach, doda otuchy, zmotywuje do walki o własne marzenia.

Uczestniczki programu zamieszkają na kilka tygodni w pięknym Pałacu w Radziejowicach. Wszechobecne kamery będą je obserwowały 24 godziny na dobę. Pobyt w wymagającej szkole dla przyszłych dam okaże się pełen niespodzianek. W wypełnionym po brzegi planie zajęć znajdą się między innymi lekcje stylu, savoir-vivre’u, autoprezentacji, zajęcia z dress code’u, etykiety biznesowej, rysunku, gotowania czy jazdy konnej. Dziewczęta wszystkiego będą uczyć się pod okiem dwóch mentorek. Pierwsza z nich to dr Irena Kamińska – Radomska – wykładowca, adiunkt i trener etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego i sztuki wystąpień publicznych, certyfikowana z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety w Waszyngtonie, autorka książek i licznych artykułów. Drugą mentorką jest Tatiana Mindewicz – Puacz – doradca i trener w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, trener rozwoju osobistego, dyplomowana psychoterapeutka z nurtu tzw. integracyjnego, certyfikowany coach ICC, a także ekspert ds. kampanii społecznych i programów CSR. Bezpośrednią, codzienną pracą nad bohaterkami zajmą się także wyspecjalizowani fachowcy – nauczyciele z „twardym charakterem”. W każdym odcinku co najmniej jedna z dziewcząt opuści Pałac w Radziejowicach, a trzy z nich zmierzą się w wielkim uroczystym finale. Ta, która sprosta wyzwaniom oraz poczyni największe postępy, otrzyma wyjątkową nagrodę – opracowany i sfinansowany indywidualny tok rozwoju i dalszej edukacji.

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Poćwierkaj na Twiterze! lub dołącz do Kręgów

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Video.Penny.ie na e-mail

Projekt Lady – Sezon 1

Zaloguj się aby dodać komentarz lub


Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.
Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.