Projekt Lady – S01E08 – Sezon 1, Odcinek 8

Projekt Lady – Sezon 1, Odcinek 8 – Video Penny – Seriale online za darmo

Zbliża się bardzo ważny moment – ostateczne eliminacje, wyłaniające finałową trójkę dziewcząt, które zrobiły największe postępy. Cztery z nich są o krok od wygrania głównej nagrody – trzymiesięcznego stypendium w brytyjskiej szkole językowej w Cambridge. Uczestniczek nie opuszcza stres oraz myśl o zostaniu finalistką „Projektu Lady“. Nie mówiąc już o wygraniu pierwszej edycji programu. Do tego momentu jednak jeszcze długa droga. Dosłownie! Dziewczęta zostaną rzucone na głęboką wodę. Wyjadą aż do… Francji, by tam  zweryfikować swoją dotychczasową wiedzę i sprawdzić się w zupełnie obcych dla siebie okolicznościach.

Emocje sięgają zenitu. Uczestniczki nie posiadają się ze szczęścia i już snują plany związane z pobytem w pięknym i dystyngowanym europejskim kraju. Walizki niby spakowane, ale ekscytacja podróżą jest tak wielka, że racjonalne podejście do przygotowań jest praktycznie niemożliwe. Małgosia Rozenek przychodzi im z pomocą. Jednak gdy zagląda do niektórych bagaży, to włos jej się jeży na głowie…

Dla jednej z uczestniczek to pierwsza podróż samolotem. Tak silne doznanie aż odbierze jej mowę na cały czas trwania lotu.  Zwiedzanie Paryża również wyzwoli w dziewczętach cały wachlarz emocji – od radości, przez wzruszenie, na nostalgii kończąc. Muszą jednak pamiętać, że francuska przygoda to jednak nie tylko przyjemność, ale też egzamin. Trudniejszy o tyle, że wszystko czego zaznają, będzie dla nich całkowitą nowością. Natomiast miejsce, w którym się znajdą, przeniesie je w czasie, rozproszy uwagę i odbierze czujność. Będzie to przepiękny XI-wieczny zamek w Montresor, który od ponad 160 lat jest własnością polskiej arystokratycznej rodziny Reyów. Dziewczyny, choć są odważne, w miejscu z tak bogatą historią, nie będą mogły zmrużyć oka. Zwłaszcza, że coś bardzo skutecznie je wystraszy… Lepiej dla nich jednak, żeby sen nadszedł, gdyż już pierwszego dnia czeka je mnóstwo zajęć.

Arystokratyczne atrakcje będą im jednak zupełnie obce. Jazda konna, sprawiająca mnóstwo problemów, to doskonały test charakteru. Dla której z nich będzie okazją do zapunktowania w oczach mentorek i gospodarzy? Z kolei lekcja strzelania z dubeltówki, którą poprowadzi hrabia Konstanty, może pokazać inne walory uczestniczek. A wieczór w towarzystwie arystokratycznej rodziny z pewnością onieśmieli i sparaliżuje niektóre z dziewcząt. Które z nich będą potrafiły wcielić w życie wszystkie umiejętności, zdobyte w Radziejowicach? Kogo pochwalą członkowie arystokratycznej rodziny? A zachowanie której z dziewcząt nie przypadnie im do gustu?

Poranek i śniadanie z nestorką rodu Reyów, choć początkowo wzbudzi wiele wątpliwości uczestniczek, okaże się jednym z najmilszych momentów pobytu w zamku Montresor. Dziewczętom aż zakręci się łezka w oku. Niestety na koniec tego wyjątkowego wyjazdu, czeka je przykry moment. Będzie to najtrudniejsza eliminacja w całym programie. Żadna z nich nie była w swoim życiu tak blisko wymarzonego celu. Dzieli je tak mało, a jednocześnie tak wiele, od zostania finalistką „Projektu Lady”.  Co zaważy na ostatecznej decyzji mentorek?

 Projekt Lady - Sezon 1, Odcinek 8 – Video Penny – Seriale online za darmo

 

Premiera: poniedziałek 22.08.2016 TVN, godz. 20:55

O programie:

Wyzywające, zbuntowane, bezczelne, lubiące ostro się zabawić. To na pewno nie są panienki z dobrych domów. Ale to nie znaczy, że nie można ich przemienić w prawdziwe damy. Tak przynajmniej zakłada „Projekt Lady”. Zgłosiło się do niego 12 dziewczyn, które zadeklarowały chęć poprawy swojego zachowania. Czy zerwanie ze starym życiem i nawykami jest możliwe? Na pewno nie jest łatwe…

„Projekt Lady” to zderzenie odmiennych światów. Po jednej stronie, reprezentowanej przez bohaterki programu, królują: brak manier, imprezowanie, konflikty z otoczeniem oraz specyficzne pojmowanie kobiecości. Po drugiej – ułożona, stonowana i pełna jasnych zasad rzeczywistość. Gdy staną naprzeciw siebie, wybucha istna wojna. 12 zagubionych dziewczyn ma szansę zmienić swoje życie. Pod czujnym i krytycznym okiem doświadczonych mentorek oraz ekspertów z różnych dziedzin będą miały szansę wkroczyć w życie w zupełnie innym stylu. Podczas tej wyjątkowej drogi towarzyszyć im będzie Małgorzata Rozenek, która wesprze je w ciężkich chwilach, doda otuchy, zmotywuje do walki o własne marzenia.

Uczestniczki programu zamieszkają na kilka tygodni w pięknym Pałacu w Radziejowicach. Wszechobecne kamery będą je obserwowały 24 godziny na dobę. Pobyt w wymagającej szkole dla przyszłych dam okaże się pełen niespodzianek. W wypełnionym po brzegi planie zajęć znajdą się między innymi lekcje stylu, savoir-vivre’u, autoprezentacji, zajęcia z dress code’u, etykiety biznesowej, rysunku, gotowania czy jazdy konnej. Dziewczęta wszystkiego będą uczyć się pod okiem dwóch mentorek. Pierwsza z nich to dr Irena Kamińska – Radomska – wykładowca, adiunkt i trener etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego i sztuki wystąpień publicznych, certyfikowana z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety w Waszyngtonie, autorka książek i licznych artykułów. Drugą mentorką jest Tatiana Mindewicz – Puacz – doradca i trener w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, trener rozwoju osobistego, dyplomowana psychoterapeutka z nurtu tzw. integracyjnego, certyfikowany coach ICC, a także ekspert ds. kampanii społecznych i programów CSR. Bezpośrednią, codzienną pracą nad bohaterkami zajmą się także wyspecjalizowani fachowcy – nauczyciele z „twardym charakterem”. W każdym odcinku co najmniej jedna z dziewcząt opuści Pałac w Radziejowicach, a trzy z nich zmierzą się w wielkim uroczystym finale. Ta, która sprosta wyzwaniom oraz poczyni największe postępy, otrzyma wyjątkową nagrodę – opracowany i sfinansowany indywidualny tok rozwoju i dalszej edukacji.

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Poćwierkaj na Twiterze! lub dołącz do Kręgów

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Video.Penny.ie na e-mail

Projekt Lady – Sezon 1

Zaloguj się aby dodać komentarz lub


Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.
Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.