Projekt Lady – S01E09 – Sezon 1, Odcinek 9

Projekt Lady – Sezon 1, Odcinek 9 – Finał – Video Penny – Seriale online za darmo

Wielkimi krokami zbliża się finałowa gala, podczas której zostanie wybrana zwyciężczyni „Projektu Lady“. Jednak zanim nadejdzie ten pełen emocji wieczór, dziewczęta czeka jeszcze jedna próba. Będą musiały spełnić marzenia dzieci, które odwiedzą je w Pałacu w Radziejowicach. Historie młodych samotnych mam, które zaszły w ciążę jako nastolatki, niebywale wzruszą uczestniczki. Zrozumieją, że wiek nie świadczy o dojrzałości, a one same powinny zacząć myśleć na poważnie o swoim życiu i przyszłości. Magiczna kraina marzeń, którą mają wyczarować uczestniczki „Projektu Lady”, powstanie w Radziejowicach. Uczestniczki dostaną wolną rękę w działaniu i przygotowywaniu atrakcji, a inspiracją będą dla nich własne dziecięce marzenia. Przygotowania tego nadzwyczajnego miejsca zabiorą im całą noc… Zapierająca dech w piersiach kraina przejdzie wszelkie oczekiwania nie tylko gości, ale także samych organizatorek. Jakie niesamowite niespodzianki przygotują? Zbliżający się finał to także czas refleksji. Mentorki nie będą kryły wzruszenia patrząc na tak wielką przemianę dziewcząt. Łezka w oku się zakręci… Natomiast rozmowy eliminacyjne tym razem będą wyjątkowe. Jakie momenty dziewczęta uznają za najważniejsze, najpiękniejsze? Które z nich wskażą jako najtrudniejsze, a które sprawiły, że naprawdę poczuły, że mogą się zmienić? Uroczysta gala to ostatni sprawdzian. Spotkanie z bliskimi po wielu tygodniach i ta niepewność ich reakcji… Co powiedzą, jak się zachowają? Wszystkie dwanaście dziewcząt w eleganckim, wytwornym wydaniu ponownie pojawi się w Pałacu w Radziejowicach. Wzruszające mowy pożegnalne! Powrót do pierwszych dni pobytu w szkole wzbudzi dużo emocji. Na koniec obrady mentorek i wszystkich ekspertów zaangażowanych w „Projekt Lady”. Jaki będzie werdykt? Która z uczestniczek otrzyma trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii?

 

Projekt Lady - Sezon 1, Odcinek 9 – Video Penny – Seriale online za darmo

Premiera: poniedziałek 29.08.2016 TVN, godz. 20:55

O programie:

Wyzywające, zbuntowane, bezczelne, lubiące ostro się zabawić. To na pewno nie są panienki z dobrych domów. Ale to nie znaczy, że nie można ich przemienić w prawdziwe damy. Tak przynajmniej zakłada „Projekt Lady”. Zgłosiło się do niego 12 dziewczyn, które zadeklarowały chęć poprawy swojego zachowania. Czy zerwanie ze starym życiem i nawykami jest możliwe? Na pewno nie jest łatwe…

„Projekt Lady” to zderzenie odmiennych światów. Po jednej stronie, reprezentowanej przez bohaterki programu, królują: brak manier, imprezowanie, konflikty z otoczeniem oraz specyficzne pojmowanie kobiecości. Po drugiej – ułożona, stonowana i pełna jasnych zasad rzeczywistość. Gdy staną naprzeciw siebie, wybucha istna wojna. 12 zagubionych dziewczyn ma szansę zmienić swoje życie. Pod czujnym i krytycznym okiem doświadczonych mentorek oraz ekspertów z różnych dziedzin będą miały szansę wkroczyć w życie w zupełnie innym stylu. Podczas tej wyjątkowej drogi towarzyszyć im będzie Małgorzata Rozenek, która wesprze je w ciężkich chwilach, doda otuchy, zmotywuje do walki o własne marzenia.

Uczestniczki programu zamieszkają na kilka tygodni w pięknym Pałacu w Radziejowicach. Wszechobecne kamery będą je obserwowały 24 godziny na dobę. Pobyt w wymagającej szkole dla przyszłych dam okaże się pełen niespodzianek. W wypełnionym po brzegi planie zajęć znajdą się między innymi lekcje stylu, savoir-vivre’u, autoprezentacji, zajęcia z dress code’u, etykiety biznesowej, rysunku, gotowania czy jazdy konnej. Dziewczęta wszystkiego będą uczyć się pod okiem dwóch mentorek. Pierwsza z nich to dr Irena Kamińska – Radomska – wykładowca, adiunkt i trener etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego i sztuki wystąpień publicznych, certyfikowana z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety w Waszyngtonie, autorka książek i licznych artykułów. Drugą mentorką jest Tatiana Mindewicz – Puacz – doradca i trener w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, trener rozwoju osobistego, dyplomowana psychoterapeutka z nurtu tzw. integracyjnego, certyfikowany coach ICC, a także ekspert ds. kampanii społecznych i programów CSR. Bezpośrednią, codzienną pracą nad bohaterkami zajmą się także wyspecjalizowani fachowcy – nauczyciele z „twardym charakterem”. W każdym odcinku co najmniej jedna z dziewcząt opuści Pałac w Radziejowicach, a trzy z nich zmierzą się w wielkim uroczystym finale. Ta, która sprosta wyzwaniom oraz poczyni największe postępy, otrzyma wyjątkową nagrodę – opracowany i sfinansowany indywidualny tok rozwoju i dalszej edukacji.

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Poćwierkaj na Twiterze! lub dołącz do Kręgów

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Video.Penny.ie na e-mail

Projekt Lady – Sezon 1

Kuchenne Rewolucje S13E02

8.5/10

Zaloguj się aby dodać komentarz lub


Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.
Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.