src="https://vidoza.net/embed-3o2mcwfcjx9q.html" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"
src="https://streamango.com/embed/eclndmnfcfkmtfls/2018_Wierna_Lektor_PL_1080p_mp4" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"

Wierna Lektor PL 1080p (2018)

Tris i Cztery postanawiają przekroczyć granicę metropolii przyszłości. Będą musieli wkroczyć do zupełnie nieznanego im świata, który przez dekady był ukrywany przez system. Wierzą, że jest to jedyna szansa na ocalenie ludzkości i zniszczenie dyktatury. Jednak to, co zobaczą po drugiej stronie, zmusi ich do zweryfikowania wszystkiego, co do tej pory wiedzieli. Staną przed trudnymi wyborami dotyczącymi odwagi, wierności, poświęcenia i miłości…

„Wierna” to trzecia część „Serii Niezgodna”, który okazał się kinowym hitem w 2014 roku. To zrealizowana z wielkim rozmachem wizjonerska superprodukcja science fiction oparta na jednym z największych fenomenów literackich ostatnich lat – jest adaptacją trylogii „Wierna” Veroniki Roth. Film został wyreżyserowany przez Roberta Schwentke. W obsadzie znaleźli się m.in: Shailene Woodley, Theo James, Zoë Kravitz, Naomi Watts czy Bill Skarsgård.