src="https://vidoza.net/embed-p8oz3ro6c97g.html" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"
src="https://videopenny.net/myplayer/player.php?id=5db5bd51-b991-4c46-869d-06d4d2282640" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"

Projekt Lady – S03E08 – Sezon 3, Odcinek 8

Po wielu tygodniach w szkole dla dam, w końcu nadszedł czas na skosztowanie samodzielnego i odpowiedzialnego życia! Uczestniczki spotkają się z headhunterami, którzy sprawdzą ich umiejętności i doświadczenie, by dobrać odpowiednią dla każdej z nich pracę. Niektóre dziewczęta tak bardzo zestresują się rozmową kwalifikacyjną, że nie tkną nawet śniadania. Wiele z nich przeżyje taką rozmowę pierwszy raz w życiu. Nieoczekiwane pytania i stresujące zadania wyłączające logiczne myślenie, ale także zbyt duża pewność siebie będą prawdziwą zmorą dla uczestniczek. Które z dziewcząt poradzą sobie najlepiej, a które zaprezentują się z nieco gorszej strony? Które dziewczęta otrzymają pracę marzeń, a które będą musiały przełknąć gorycz porażki?

Uczestniczki będą musiały zabłysnąć na stażu w galerii sztuki, agencji modelek czy biurze projektowym zajmującym się wystrojem luksusowych wnętrz. Czy wszystkie pokażą zaangażowanie i chęć uczenia się? Czy dziewczęta sprostają poważnym i profesjonalnym wyzwaniom? Które z nich pozytywnie zaskoczą swoim podejściem do nowych zadań, a które z nich nie poradzą sobie w nowych okolicznościach?

Niestety okaże się, że dwie z nich nie otrzymają żadnej propozycji pracy… Jednak miejsce, w którym się znajdą, będzie równie wymagające. Czy odnajdą w sobie wystarczające pokłady empatii i zaangażowania? Jedno jest pewne – ten dzień zapamiętają do końca życia.

Po całym dniu intensywnej pracy na dziewczęta będzie czekać niespodzianka, wszak nie samą pracą człowiek żyje. Będzie to zaproszenie od kawalerów. Czy koniec pobytu w wielkim mieście uczestniczki uczczą jak na damy przystało?