src="https://vidoza.net/embed-swz3qzn0ww8m.html" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"
SRC="https://clipwatching.com/embed-tkfq56atyxd4.html" FRAMEBORDER=0 MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 SCROLLING=NO WIDTH=640 HEIGHT=360 allowfullscreen style="position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;"

19+ odc. 257

Dziewczyny prowadzą własne śledztwo w sprawie partnera ojca Kasi. Błażej Szymczak, z nieznanego powodu ukrywa swoją tożsamość, przedstawiając się jako 27-letni Leon. Chłopak grozi też Lucy. Dziewczyna boi się, że straci pracę u Aleksa. Mela ma nadzieję, że Kaja Jarosik wyjawi tajemnicę Błażeja. Odkąd Krzysiek i Irek obudzili się razem w łóżku, nie rozmawiają ze sobą. Nie wiedzą, że całą sytuację zaaranżowały ich partnerki. Chłopcy spotykają się, kiedy Irek orientuje się, że zostawił klucze do szafki z ważnymi dokumentami w domu przyjaciela. Zastaje tam Monikę, która wciąż udaje nową dziewczynę Krzyśka.