src="https://vidoza.net/embed-dk4pk9btltc4.html" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"
src="https://openload.co/embed/TiuWFb1_PWw/Druga_szansa_S05E06_1080p_videopenny.mp4" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"

Druga Szansa S05E06 – Sezon 5, Odcinek 6

Prześladowca Moniki staje się coraz bardziej arogancki. Do Boreckiej dociera, że prześladowca zaczął się z nią bawić w kotka i myszkę. Piotr przeglądając zdjęcia, które wysłał anonimowy nadawca, wciąż jest daleki od ustalenia jego prawdziwej tożsamości.

W międzyczasie pierwszy numer pisma „Sobą być” czeka na akceptację zarządu. Czy Monika poradzi sobie z presją otoczenia i własnym śledztwem?

Piotr zawiadamia prokuraturę o kłamstwach swojej żony, jednak Marta nie zamierza się poddawać i obmyśla kolejny plan zemsty na mężu.

Ksawery spotyka doktor Lipińską na koncercie rockowym. Czy atmosfera klubu sprawi, że Kryński da się uwieść seksownej Pani Doktor?