src="https://vidoza.net/embed-f8492pw8qoc6.html" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"
SRC="https://clipwatching.com/embed-jf82fdrsnid1.html" FRAMEBORDER=0 MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 SCROLLING=NO WIDTH=640 HEIGHT=360 allowfullscreen style="position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;"
src="https://streamango.com/embed/roktlbormfbpqqaa/" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"
src="https://openload.co/embed/UMOLvMFGHd0/" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"

Królowe życia S04E01

W pierwszym odcinku najnowszej serii „Królowych życia” na Dagmarę spadnie poczwórne szczęście. Jej suczka Sisi się oszczeniła, a Dagmara będzie musiała odnaleźć się w roli zatroskanej babci. To będzie dla niej pracowity czas, a przy okazji dowiemy się jak wygląda twarz zazdrosnego Jacka . W relacji Dagmara – Jacek wciąż będzie gorąco i nerwowo. W przeciwieństwie do sielanki u Rafała i Gabriela. Tutaj nie ma mowy o kłopotach w raju, a jedynie o pięknych niespodziankach i. Ich związek nabierze tempa i jeszcze ostrzejszych barw.

Poznamy także nową Królową Życia – Agnieszkę, która chociaż na co dzień mieszka w Monachium, tęskni za Polską. Jest matką i bizneswoman. Prowadzi w Niemczech salon kosmetyczny. Jest kobietą nowoczesną, która marzy o spokojnym życiu na ojczystej wsi. Czy uda jej się spełnić marzenia?