src="https://vidoza.net/embed-k5thycyitzvw.html" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"
src="https://streamango.com/embed/frektprorsfolqoq/Kruk_Szepty_slychac_po_zmroku_S01E06_PL_1080p_mp4" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"
src="https://openload.co/embed/ogG0c0Sj1gE/Kruk_Szepty_slychac_po_zmroku_S01E06_PL_1080p.mp4" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"

Kruk. Szepty słychać po zmroku S01E06

Komisarz Adam Kruk z łódzkiej policji zostaje wysłany do Białegostoku, aby poprowadzić lokalne śledztwo w sprawie przemytu. Po przyjeździe do miasta będzie musiał się zmierzyć z demonami przeszłości i odnaleźć się wśród zawiłości relacji w miejscowej policji.

Na Podlasiu dochodzi do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, gdzie będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości.