src="https://vidoza.net/embed-hxw3ygylz5li.html"scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"
src="https://openload.co/embed/SstoZC157cc/Elif_0201_1080p.mp4" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"

Elif odc. 201

Rodzina Emiroglu cieszy się z powrotu Kenana. Wszyscy, oprócz Arzu, która jest przerażona, że teraz wszystko się wyda. Aliye nie kryje przed synową, że zamierza powiedzieć prawdę Kenanowi. Żeby nie dopuścić do tej rozmowy Arzu spycha Elif ze schodów. Kenan wiezie dziewczynkę do szpitala. Aliye podejrzewa, że za tym wypadkiem także stała Arzu. Postanawia zadzwonić do Kenana, jednak Arzu udaremnia jej to uderzając ją w głowę. Przekonana, że zabiła teściową, jedzie do ojca prosić o pomoc. Necdet pozornie zapewnia córkę, że jej pomoże i każe wracać do posiadłości. Następnego dnia rano okazuje się, że Aliye ma się dobrze. Do domu Emiroglu przyjeżdża policja i aresztuje Arzu za usiłowanie morderstwa.