src="https://vidoza.net/embed-4broghp6e7mv.html" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"
src="https://streamango.com/embed/nntparapafkrapec/Na_Wspolnej_2667_1080p_videopenny_mp4" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"
src="https://openload.co/embed/M2A3aa1IGnY/Na_Wspolnej_2667_1080p_videopenny.mp4" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"

Na Wspólnej odc. 2667

Danka chce zacząć nowe życie – czy nie za szybko?
Danka chce jak najszybciej sprzedać mieszkanie i odciąć się od wspomnień. Tymczasem Gosia próbuje zapewnić mamie rozrywkę – prosi Ewę, by zabrała ją do kina. Zimińska nie spodziewa się, jaka niespodzianka czeka ją po seansie.

Sylwia przerażona – grozi jej więzienie!
Sylwia czeka przed szpitalem – chce się dowiedzieć co z Ulą. Kamil ostrzega Ligocką, że będzie odpowiadała za próbę zabójstwa i ucieczkę z miejsca wypadku! Sylwia prosto ze szpitala idzie na komisariat policji! Co znowu kombinuje?

Zięba chce rozszarpać Muszkę!
W telewizyjnym wystąpieniu Muszko przechodzi samego siebie – bezczelnie kłamie, że to on pomagał mieszkańcom w czasie zalania piwnic! Na dodatek wciąż szkaluje Ziębę, twierdząc, że radny winien jest utrudnień w akcji ratunkowej! Włodek nie wytrzymuje!