src="https://vidoza.net/embed-jn8ppb93vidk.html" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"
src="https://openload.co/embed/AI-LErbRKcs/Za_marzenia_S01E07_1080p.mp4" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"

Za marzenia S01E07

Zosia chce wrócić na studia podyplomowe, które przerwała, gdy Jacek oblał ją na egzaminie. A gdy Górski się temu sprzeciwia, w obronie dziewczyny staje doktor Drawicz. Szymon prosi za to Zosię, by pomogła mu przygotować się do jego pierwszej roli w teatrze i zabiera przyjaciółkę do domku w lesie… Tymczasem Anka przechodzi do kolejnego etapu konkursu dla wizażystów, ale ma problem, bo nie może znaleźć męskiego modela co grozi dyskwalifikacją. Zdesperowana, dziewczyna prosi w końcu o pomoc Bartka. A Sokół akurat tego dnia musi grać w klubie, bo na wieczornej imprezie ma pojawić się szef wytwórni muzycznej z Berlina.