Pani Gadżet S13E06

Ania Nowak-Ibisz zaprasza Was na śniadanie! Kto ma ochotę na szybką kawę z jednego z najmniejszych ekspresów na świecie i pyszne grzanki prosto z wyjątkowego tostera w stylu vintage? Pani Gadżet serwuje!

Pokaże Wam też oczyszczacz powietrza, bo jego jakość to jedna z najważniejszych rzeczy w każdym domu. A jeśli nie macie pomysłu na organizację ubrań i dodatków, musicie zobaczyć przenośne szafy gotowe do złożenia i rozłożenia w kilka minut. Zobaczycie też specjalny segregator do przechowywania biżuterii i gadżety do drobnych napraw: pistolet na klej i uniwersalny klucz o bardzo wielu zastosowaniach. A na koniec parasolka… do góry nogami.

„Pani Gadżet” to nowoczesny program dla wszystkich kobiet, zarówno tych robiących karierę w wielkim mieście, jak i tych, które dbają o domowe ognisko.

Opowiemy w nim o gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak – Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale.

W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie.

Zaloguj się aby dodać komentarz lub


Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.
Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.