src="https://vidoza.net/embed-pr30h64a62s8.html" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"
src="https://openload.co/embed/CK-mQbwL96Y/" scrolling="no" frameborder="0" width="700" height="430" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"

Ukryta prawda odc. 872

Marta do dziś była przekonana, że ma fantastycznego męża. Jednak przypadkiem w jego tablecie znalazła korespondencję z jakąś Iwoną, z której wynika, że Marek poszedł z nią do kina zamiast na kolację służbową. Marta jest zdruzgotana. Nie wie, co zrobić. Radzi się przyjaciela Tomka, w końcu decyduje się porozmawiać z mężem. Marek wszystkiemu zaprzecza. Po burzliwej awanturze wyprowadza się z sypialni. Para zaczyna chodzić na terapię do psychologa, ale ich wzajemne żale jeszcze bardziej się pogłębiają. Marta czuje, że Marek ją zdradza, on ją oskarża o szpiegowanie. Kobieta coraz bardziej obsesyjnie zaczyna kontrolować męża. W końcu zmusza go, by ujawnił jej korespondencję z tajemniczą Iwoną. Nie spodziewa się, jak bardzo to odmieni jej życie.